ZOO

Dneska jsem si z nějakého důvodu vzpomněl na jednoho kamaráda, který se začátkem devadesátých let bavil tím, že sbíral na několik disketách počítačové viry. Říkal tomu ZOO.
Kdo mě zná, jistě ví, že do nekonfliktního člověka mám daleko, byť (což mi řada lidí nevěří) konflikty nijak aktivně nevyhledávám. Ale když si například o někom myslím, že je to idiot, tak mu to velice často prostě na rovinu řeknu, nebo přinejmenším dám najevo. Virtuálně i v reálu (věřte, že jsem si s tím například v práci nadělal spoustu problémů a nepřátel, není to zrovna výhodná vlastnost). Nezřídka se pak dočkám patřičně dotčených reakcí, které mě obvykle, na rozdíl od konfliktů samotných, dokáží vcelku dobře pobavit. Čas od času jsem si nějakou patřičně vypečenou někam uložil. A dneska mě napadlo, že bych je mohl i s autorem a datem někde hromadit. Jak pro sebe, tak pro návštěvníky těchhle stránek – aby snadno zjistili, s kým mají tu čest, a mohli třeba přispět nějakým exponátem nebo prostě odejít, dokud je čas. Zatím tu toho moc nebude, až budu mít trochu času, projdu nějaké archivy a jistě toho najdu víc a postupně to budu rozšiřovat.
Budiž ZOO…

Čestné místo:

exhusitská exfarářka Milena Tomešová 16.2.2011
Pak tu taky byl nějaký Martin Fiala, který mě v souvislosti s mým bývalým povoláním hojně urážel… Ano, znávala jsem jednoho Martina Fialu, který hodně, hodně let studoval teologickou fakultu – co si budeme povídat, moc mu to ve škole nešlo, no, i to se stává – a u toho dělal osobního řidiče nechvalně profláklého biskupa Bicana – jistě vzpomínáte na tu kauzu, pan biskup Bican byl homosexuál (nic proti tomu), ale, představte si, on tento pan biskup zneužíval svého postavení a tlačil jednoho (možná, že jich bylo více, těžko říct, že) mladého muže k pohlavnímu styku… Nejste tedy oním M. Fialou v mých vzpomínkách Vy, pane Fialo z této diskuze…?! Když řeknete, že ne, stejně pro mě bude těžké Vám uvěřit…:-) Sorry.

Čestné druhé místo:
Case fetišismus na Okounu aneb „sbírka uplakaných emo mouder herního intelektuála“

Bredy 5.2.2009
Bodla pro Case. Zpravidla reaguje na příspěvky jako debil.

Percy_ 5.2.2009
Case, jakkoliv je inteligentní, je šmejd, kterej se přímo vyžívá v tom, že někoho ponižuje. Nebo mu důrazně dává najevo, jak má navrch. Bohužel mu to tu spousta lidí baští. Ale co… bodlák mu nedám, protože je mi jinak u… ;-)

RottenFox 31.5.2005
Case: Že to říkáš hlavně ty,ty posměvačnej kokote!!! Furt lepší bejt nevychovanej, si malovat pusu jako jistej buzík!

Ubi 18.3.2009
Je to arogantní, sebestředný a netolerantní blb, co mi ještě znechutil mou oblíbenou kapelu.

jeri 18.3.2009
Case: Tohle je diskuzní klub, tak se tady diskutuje. Nevím, co od toho očekává hulvát jako ty, který někam vleze ani nepozdraví a hned někoho uráží.
Na druhé straně – tvé motto (Zpravidla reaguje na příspěvky jako debil, pozn.) je trefné a každého připraví na to, co má asi čekat.

ILoveRimmer 15.3.2009
Case: no, tak to tvoje info nelhalo, fakt reagujes na prispevky jako debil

Václav Pravda 26.2.2009
Ano, spokojen. Ne proto, co píšete, to i dítě vidí, že je to ironie. Ale jsem spokojen proto, že jste neudělal ani pokus o objektivitu, smíření, nadhled a tím jste mohl aspoň někomu potvrdit pochybnosti, zda vše, co jste o mně napsal, bylo opravdu tak.
Určitě nejsem báječný atd., určitě ale nemyslím, že bych byl takový vyvrhel, jakého ze mě děláte. Opravdu myslíte, že by se mnou tolik lidí spolupracovalo, kdybych byl takový?

? – ?
Case je autor intelektuální kreténštiny.

? – ?
Rádoby undergroundový vůl, co píše rádoby intelektuálské, vztahovačné blbosti

zóna 2.4.2009
Dlouhodobě si myslím, že hláškou u tvého jména „Zpravidla reaguje na příspěvky – jako debil“ to zdejším čtenářům zbytečně ulehčuješ. Smaž ji a nech každého, ať si na to přijde sám.

JeromeHeretic 5.4.2009
Case? Bytost u ktere jsem asi tak sedumkrat zaznamenal normalni reakce, jinak se chova, jak ustknutej mashinenfurerem dve hodiny po vykoureni (vcetne polknuti, to je dulezite!) lachauera.

Royal 20.5.2009
Protože když už má v záhlaví klubu napsáno, že Mírnou diskuzi v rámci zvyklostí klubu budu tolerovat, ale opravdu jen velice mírnou. A taky budu mazat. a pak nejenže „závadný“ příspěvek smaže ale ještě k tomu přidá ban, pak to trošku přesahuje meze mého chápání.
Předchozí příspěvek jen potvrzuje, že si dotyčný přeje mít Lopuch ovládaný dráby kombinovanými s automaty a vstřícné neřkuli přátelské mezilidské vztahy jsou mu věcí nežádanou.

Royal 20.5.2009
Case s chutí popadl první příležitost jak mi ukázat kdo je tady pánem, protože jsem si párkrát dovolil mu říct co si myslím.

3.11.2009
Radalf_hyperborejec: Vetsina lidi si mysli, ze je Case pica. Jeden clovek si to same mysli o lidech myslicich si, ze je Case pica.
jeliman: ja si nemyslim ze je pica, ja si myslim ze je to ultrapica

androidsucks 10.11.2009 (půvab tohoto záznamu je navíc v tom, že se dotyčný registroval jen kvůli tomuhle)
Ten tvuj casense je naprosto na nic, ledky neblikaji a telefon je mnohem pomalejsi. Takze dik za zkazeni telefonu, zustanu u overenych a ne u dobastlenych amaterskych pokusech. Kdyz uz neco „delas“ mel bys to treba otestovat, a ne se tady velkohube chlubit necim co neni pravda.

yamanouchi 11.11.2009
Koukám, že _Case je pomalu jak Radek Hulán nebo Radovan Kaluža …

jeliman 3.12.2009
Je něco nač není náě otylý idiot odborníkem?

Vosina 30.12.2009
Jseš holt M.A.G.O.R, měl by sis léčit svoje komplexy, není to sranda může se z tebe stát nebezpečnej deviant.

Jerzabek 30.12.2009
Pro mě je to člověk který androidu bezezbytku rozumí, ale má vychování řeznického psa.

m4jkee 19.2.2010
Case, ty budeš asi pěkně jízlivá piča že? Možná by ses měl víc starat o sebe a nereagovat na příspěvky které ti zjevně lezou krkem. Jinak no offense, jen se trošku zamysli.

PL113 19.2.2010
Case už mě vážně vytáčí číst ty tvoje kecy!!! Příště založím téma a dám tam PS: Case ať se zdrží jeho komentářů, nikdo na to není zvědavý. Opět přišel největší chytrák Case, kterej měl k snídani Šalomounovo hovno, a všechny nás tu utřel, jak tomu nerozumíme…typické.

Jerzabek 19.2.2010
Kdy už Casovi dojde, že je opravdu arogantni vseved? Asi nikdy, takovy lide jsou natolik samolibi ze si to nepripusti…

Anonym 28.2.2010
Miluju, když někdo zkritizuje překlad nějakého „překladatelského oříšku“ s tím, jak je špatný, ale sám neuvede naprosto žádnou alternativu. Klasický příklad frustrovaných lidí, kteří by rádi překládali první ligu (v tomto případě filmové blockbustery), ale z nějakých důvodů trčí v krajském přeboru.

Bredy 16.4.2010
Stejně jako kdysi v klubu Linux pouze jen ukazuješ jaký jsi …. sebestředná, zaujatá a do sebe zahleděná osoba (nepřijímající cizí názor a považující to za útok na svou vlastní osobu)

m4jkee 2.8.2010
Case, ty si normalni mantak mi prijde.. kdyz natrefim na hloupy prispevek, je vetsinou od tebe… jedine co je jasne je, ze pri prechodu z 1.6 na vyssi musis prehrat romku…a to u kazdeho telefonu, nebo snad ne?? zamysli se priste nez vyplodis nejake hovno ;)

fataLLik 14.9.2010
Dokazes poradit a vyznas se ale vetsinou pises ty blitky. No ofence 8O

vonTossis 21.10.2010
„Case“ je tak nehorazne arogantni vul, ze i Radek Hulan je hovno Tohle jsem fakt snad jeste v zadnem foru nevidel. WAKE UP, at ti to nezustane.

EddieCz 25.10.2010
Místní guru s melancholickým pomatencem ve znaku.

Michvolka 16.2.2012
Podstata každého Casova příspěvku je, že má vždycky pravdu i kdyby si pod prsty nablil. A když ne, tak stejně jo. A když se pořád najdou lidé, které jeho břitký a sarkastický humor nepřesvědčí, tak aspoň uráží a sprostě nadává. Dost mi to připomíná Desdichada, ale ten nemá pravdu nikdy, Casovi se to párkrát podařilo a od té doby se usilovně snaží aby si všichni mysleli, že to je kontinuální záležitost.

Petr Svoboda 2.2.2014
Ty Fijalo na co si hraješ na profilu máš samé chytrosti jak jsou ostatní hloupí a děláš ze sebe bůhví co ty vševěde brouku pytlíku. Češtinu máš na úrovni mateřské školky a moralizuješ. Jde vidět že kokotem ses narodil a jako kokot i zdechneš ubožáku. Když máš problémy s dotekomanii tak je nečti. Na to ale asi nemáš IQ. Pardon Přemysle ale kdo má pořád číst ty jeho debilní komentáře co je špatně. Hňup fijalka.

Lukáš Vápeník 29.4.2014
To druhé mi sedí na jistého pána, který má ego velikosti vesmírného výtahu a jmenuje se podobně, jako jedna květina…

9 lidem se článek líbí.

 738 total views,  1 views today

Napsal(a) dne 19. 3. 2009 v 04:38 v kategorii: |

8 Comments »

 • anawarr napsal:

  jednoho dne se probudíš a zjistíš, že svět, tak, jak jsi ho znal už není. na tu dobu buď připraven

 • _case napsal:

  :-)

 • _case napsal:

  co se stane, když narazíš na psychopata?

 • pan zvědavý napsal:

  Proč se ptáš, zažíváš to u zrcadla každý den.

 • _case napsal:

  ano, dívám se, jak mi roste ego. chceš mě posunout na další level?

  btw: myslíš, že opisování kódu ti pomůže?

 • vanahaim napsal:

  Hmm, tomu rikam sbirka.. Tato kolektorska vasen ma v sobe neco poetickeho ;)

 • napsal:

  Dobrej samožer.

 • manka napsal:

  Pěkný… Netušila jsem, že Case je masochistou. :-))

RSS komentářů k tomuto příspěvku. Zpětné URL


Napište komentář

Používá systém WordPress | Styl: Aeros 2.0 z TheBuckmaker.com