Trpaslicon 2009

Úno
23
2009

Rád bych tímto příspěvkem připomenul a pozval návštěvníky tohohle blogu na nadcházející letošní Trpaslicon 2009, který se koná od pátku, tedy 27.2., do neděle 1.3. 2009 opět v chodovské škole Květnového vítězství 1554 v Praze (byť letos nastanou jisté změny, takže se například, jak se zdá, bude vcházet jinudy než v minulých letech). Tedy, přinejmenším zvu takové návštěvníky tohohle blogu, kteří dovedou vydržet alespoň dva večery po sobě bez alkoholu, ať už přímo na místě (kde je ostatně požívání zakázáno), nebo někde za bukem, a excesů s ním spojených (ty, kteří to nevydrží, naopak velmi upřímně nezvu – ušetřete a běžte někam jinam). Ale předpokládám, že dotyční to tu stejně patrně nečtou.

Malý pokus o nalákání na moje seznámení s Alim G (zdráhám se tomu říkat přednáška), o které se budu pokoušet v sobotu po poledni. Samozřejmě nejde o to nejlepší, co může Ali G nabídnout, to si pochopitelně šetřím na Trpaslicon. V pátek pak mám dnes již tradiční přednášku o seriálech, což bude bezpochyby velice zajímavé, protože například ještě v tuhle chvíli nemám vůbec jasno v tom, o kterých seriálech vlastně budu mluvit :)

Mimochodem, výše linkovanou ukázku kvalitního britského humoru věnuji osazenstvu klubu Festival fantazie na Lopuchu, jmenovitě identitě xila (já vím, tak hodnotný britský humor jako v Mechanickém pomeranči nebo v Přátelích to sice není, ale snad ji pobaví alespoň Ali G) a inženýru Pravdovi, který je podle příspěvků ve zmíněném klubu stejným vstřícným, sebekritickým a skromným člověkem, jakého si pamatuji, a má organizaci Festivalu fantazie jakožto nejúžasnější a nejdokonalejší akce v této Galaxii a přilehlém okolí stále pevně ve svých rukou (a dokonce svým „podřízeným“ nařizuje povinně navštěvovat jiné cony a tapetovat tam letáky na FF), takže nehrozí, že bych se tam snad v nejbližší době přece jen rozhodl po letech podívat.

Buďte první, komu se článek líbí.

Napsal(a) dne 23. 2. 2009 v 04:47
Kategorie: Film, televize a hudba,Osobní,Překlad a dabing

Žádné komentáře »

RSS komentářů k tomuto příspěvku. Zpětné URL


Napište komentář

Používá systém WordPress | Styl: Aeros 2.0 z TheBuckmaker.com